Kā nosargāt savu vasarnīcu, dārza māju, garāžu, dārzu u.c. īpašumu

posted in: All in one | 0

Tiem, kam ir vasarnīca, dārza māja vai garāža noteikti ir saskārušies ar jautājumu kā labāk nodrošināt sava īpašuma apsardzi. Ne vienmēr iespējams izmantot apsardzes firmas pakalpojumus, tāpēc jautājums paliek un šeit ir risinājums:

Mobeye All-in-one GSM apsardzes sistēma ir ļoti vienkāršs un efektīvs veids, kā pašam realizēt sava īpašuma apsardzi, vēl vairāk – vienmēr iespējams iegūt informāciju par temperatūru, mitrumu u.c. procesiem Jūsu īpašumā, kā arī tā strādā uz baterejām, kas nozīmē to, ka jebkurā mirklī variet paņemt nelielo All-in-one apsardzes iekārtu un uzlikt to sev svarīgā īpašumā (piemēram vasarā dodoties uz savu vasarnīcu un, izvietojot tur vērtīgas mantas, ar šo variet nodrošināt pilnvērtīgu apsardzi).

Izdariet to vienkārši:

  • Sagādājiet SIM karti (ar priekšapmaksas vai patstāvīga pieslēguma tarifu plānu);
  • Ievietojiet to Mobeye i110, Mobeye i200 vai citas modifikācijas modelī;
  • Sekojot instrukcijai ar integrēto klaviatūru ieprogrammējiet vismaz vienu telefona numuru uz ko nosūtīt trauksmes ziņu;
  • Uzlieciet uz apsardzes sistēmu ar savu kodu. Ja kāds ienāk telpā un laikā nenoņem apsardzes režīmu, tad tiek nosūtīts paziņojums par trauksmi uz norādīto telefona numuru (dažādiem modeļiem ir pieejamas vairākas iespējamās rīcības opcijas – iespējams ieslēgt sirēnas, gaismas u.tml.);
  • Lai iegūtu trauksmi par temperatūru (u.c. raksturlielumiem atkarībā no izvēlētā modeļa), jāievada nepieciešamais temperatūras nostrādes līmenis.