1 karte, kas aizstāj visas:

Kompānija Nvision un detektors.lv ir pievienojušies Cashback World, kas nozīmē to, ka būt mūsu klientam ir vēl izdevīgāk - saņem bez maksas detektors.lv "Cashback card" un izbaudi atlaides, bonusus un speciālos piedāvājumus:

@ no detektors.lv;

@ no vairāk kā 300 uzņēmumiem Latvijā;

@ no vairāk kā 350 000 tirdzniecības vietām visā pasaulē, t.sk vairāk kā 8000 internetveikalos.

Lyoness partneruzņēmumos ietilpst dažādu veidu nozares, produkti un pakalpojumi, kas nozīmē, ka Jūs iegūstiet vēl vairāk!

Par katru pirkumu, kuru veiciet ar ”Cashback card” , saņemiet atpakaļ uz savu kontu līdz 5% no pirkuma summas, kā arī ”Shopping Points” iepirkšanās punktus, kurus varēsiet apmainīt pret speciāliem piedāvājumiem un īpašām atlaidēm dažādām precēm un pakalpojumiem pie Cashback World partneriem Latvijā un pasaulē (vairāk skatīt šeit).

detektors.lv piedāvā saviem klientiem speciālos piedāvājumus, 2% naudu par katru pirkumu un 1,5 iepirkšanās punktus (% likmes un iepirkšanās punkti dažādiem Lyoness partneruzņēmumiem atšķiras).

 

Saņemot Jūsu aizpildīto anketu mēs ar Jums sazināsimies un vienosimies par Jums ērtāko kartes saņemšanas veidu! Tāpat aizpildīt datus un saņemt karti variet uz vietas mūsu ofisā Ropažu iela 140 - 309, Rīga.

Bezmaksas reģistrācija un izbaudi iepirkšanās brīvību
Password must be at least 7 characters long.
Password must be at least 7 characters long.

Dati tiek aizsargāti saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu!