Mūsu mērķis ir kļūt par atbalstu Jūsu drošībai, ko Jūs paši labprāt izmantotu atkārtoti un ieteiktu citiem!

Cilvēka un mantas drošība ir ļoti svarīga, tāpēc aicinām vispirms apzināties Jūsu vajadzību un sazināties ar mums rakstiski, telefoniski vai klātienē, lai varam piedāvāt Jums saistošu piedāvājumu.

Ja tas Jūs apmierinās, tad aicinām iepirkties:

NORĒĶINU VEIDI.

1. Ar pārskaitījumu

  • veicot pasūtījumu tiešsaistē iespējams izmantot Paysera bank-link uz Jūsu Swedbank, SEB, Citadele vai Luminor bankas internetbanku vai norēķināties ar WebMoney vai Paysera elektronisko naudu.
  • Uzrakstot mums ziņu ar norādi par nepieciešamajām precēm un saņēmēja informāciju, sagatavosim un izsūtīsim priekšapmaksas rēķinu.

2. Skaidrā naudā izmantojot stingrās uzskaites kvīti norēķinoties mūsu birojā klātienē.

PIEGĀDE.

1. izmantojot iekārtu pasūtīšanu internetā un izvēloties ērtāko preces saņemšanas veidu:

→ Jums izdevīgākais OMNIVA pakomāts visās Baltijas valstīs;

→ Preces saņemšana mūsu ofisā Ropažu ielā 140 – 309, Rīgā.

2. klātienē mūsu birojā Ropažu ielā 309, Rīga.

PIEGĀDES LAIKS.

Mūsu noliktavā ir vairums piedāvāto preču, tāpēc klients klātienē tās var saņemt uzreiz, ja pasūtījums ir veikts uz OMNIVA pakomātu, tad piegādes laiks parasti ir pasūtījuma diena + 2 dienas.

!!! Atsevišķi videonovērošanas sistēmas produkti var nebūt uz vietas un maksimālais piegādes laiks tiem varētu būt līdz 2 nedēļām (šādos gadījumos ar klientu sazināmies un individuāli vienojamies par optimālāko piegādes laiku un veidu).

PREČU GARANTIJA UN ATGRIEŠANA.

Visām precēm mūsu internetveikalā piemērojas 2 gadu garantijas laiks.

Ja klients saņemot preci konstatē neatbilstību pasūtītajai precei un pasūtītās preces aprakstam internetā vai arī tā ir bojāta, lūdzam 14 dienu laikā sazināties ar mums saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta 5.daļu. Tāpat klientam ir tiesības par preču neatbilstību griezties 6 mēnešu laikā no iegādes brīža.